Goldmaster Destek Sitesi

Geri git   Goldmaster Destek Sitesi > Forum Kuralları - Duyurular ve Anketler - Serbest Kürsü > Elektronik Mesleğini Saygın Bir Yere Taşıyıncaya Kadar. (Birlik Olalım, Beraber Olalım GÜÇLÜ Olalım)

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 18-01-2012, 18:04   #71

Sunny Servisi

Teşekkürler: 82
21 Mesajı 50 Teşekkür Aldı

Seviye: []
Canlılık: /
Çekicilik: /
Deneyim: %

tufan18 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

yavuz hırsız sahibini bastırır. bu yazıları senin yazmana imkan yok bilgisayarın b sinden elektroniginde e sinden anlamazsın izmirli cahit 04 hatırlarsan ilk tanıştımız zaman 1 adet ysus 1adet zsuz v7 istedin verdim 1 ay ugramadın telefonlarımı açmadın cevap vermedin sana kızdım bizim çevremiz geniş bize bunu yapma etiket ederim dedim tıpış tıpış geldin.stk nın yanmasını benle alakası yok ustayla alakalı bir durum ben ordaydım sadece stk degil y sus taktın yanabilir dedim bafır arızalı görünüyor ikaz ettim yanarsa yansın senden degerlimi dedin sagol ve yandı. benim tvim degil benim müşterim degil bahsi geçen tv yi sen satın almışsın duydum bozuk ysus takmış olabilrsin dürüst degilsin çünkü inanmak zor topladıgın plazmaları beraber topladık 3 adet cihazını tamir ettim sana yardımcı olmak istedim ücret talep etmedim. forumda reklamını yaptım beni mahcup ettin e-servisler ailesine KONAK85 arkadaşımız HUKUKİ boyuta getirse bende arada dolandırıcı sınıfında muamele görürdüm konak85 arkadaşımızla özel mesajlada görüştük. ben kimsenin karısını kızını taciz etmedim etmemde ben evliyim gözüm dışarda degil bu konu ile benim konularımın ne alakası var forum da çok sunny servisi var eski merkez servis müdürümüzü tanırlar allah razı olsun ondan eleman sıkıntımdan işleri yetiştiremedigimden dolayı servisligimi bıraktım yazılı olarak dilekçemi verdim 2 nusnasınıda saklarım bana kartları getirsen ne olur işe yaramaz gitmeyen kartlar saglamlıgıda şüpheli mechul benim karlarımla para kazandın sattın bumudur

1 Mesajı 1 Teşekkür Aldı
Alt 18-01-2012, 19:31   #72

Elektronik Teknisyen©

Teşekkürler: 67
25 Mesajı 57 Teşekkür Aldı

KONAK85 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

Alıntı:
cahit04 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tufan bey eskiden sunny yetkili servistiniz eskiden. Servisiniz servise çıktığınızda bir bayanın evine gidip onu taciz etmenizden dolayı bayan sizi şikayet etmişti. Bundan dolayı servisiniz elinizden alındı hatırlatırım. Ayrıca 3 kişiyi çarpmışım, kafanızdan uydurmayın...

Kaparosını veripte malları almamak üc kağatcılık olmaz, kaporasını verdim doğru malı almadım. Burada herhangi bir dolandırıcılık yok. Benim param sizde kalmıs oldu... Parayı ayarlayamadığım için malzemeyi alamadım..

Sözü gecen Osman abinin muhabbetinden dolayı üç kağatcılık oluyor. Kendi aralarında konustuklarının aslı bulunmamaktadır. Yanında ara dememe rağmen kendisi ben onunla konusmuyorum diyor.. Haklı olan biri arar olayın gerçekliğini ispat eder... Asıl üc kağatcılık burada beni karalayıp olayın gerçekliğini ispat edememektir...

Verilen invertor den trafo kullanılmıs bunun karsılığında 3 adet besleme ve bir adette invertor verilmiştir. Ayrıca, Osman abinin vestel 42v8 stk sı yanık ve patlamıştı. Stk yı getirip taktık, 5 sn sonra stk yeniden patladı ve ödemesi yapılmadı (Beslemenin voltajının kontrol etmediğinden dolayı). Buda mı bir üc kağatcılıktır ?
cahit04 bey size telefonlarınızdan ulaşamıyorum açmıyorsunuz madem buradan sesimi duyacaksınız başkalarının sade kendilerini ilgilendiren meselelerini konuşacağınıza bana bi cevap verin bizim durum nedir ne olacak kartı göndermediniz parayı istedim hemen gönderiyorum dediniz bir ay oluyo hala göndereceksiniz.

İmza

KONAK85 Kullanıcısına;
Bu Mesajı için
Teşekkür Eden Üyeler:
tufan18 (19-01-2012)
1 Mesajı 1 Teşekkür Aldı
Alt 18-01-2012, 20:13   #73

Co Administrator

Teşekkürler: 191
314 Mesajı 1.023 Teşekkür Aldı

Alper isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

bu cahit04 çok tehlikeli işler yapıyor bakın kimseyi karalamıyorum kimseyi suçlamıyorum ama size bu kadar insan neden kötü diyor şimdi benim esnaf arkadaşım malzeme bulamıyor ne yapıyor seningibi adamlara kanıyor çünki malzeme lazım sende bunların işi ile oynaşma müşteri kaybetmesine sebeb olma herkez evine 3-5 kuruş götürme derdinde tamircinin vebalini alma çoluğundan çocuğundan çıkar

İmza

Şahsınıza Kötülük Eden Bir Düşmanı Affediniz Lakin Vatanınıza Ve Milletinize Kötülük Eden Bir Kimseyi Asla Affetmeyiniz(HZ.ALİ)

Konu Alper tarafından (18-01-2012 Saat 21:07 ) değiştirilmiştir..
Alper Kullanıcısına;
Bu Mesajı için
Teşekkür Eden 7 Üye:
@kif42 (18-01-2012), ahmetusta61 (19-01-2012), Ege488 (18-01-2012), Hilaltv1970 (19-01-2012), KONAK85 (18-01-2012), SEZER27 (18-01-2012), tufan18 (19-01-2012)
1 Mesajı 1 Teşekkür Aldı
Alt 18-01-2012, 21:20   #74

ege elektronik d-smart shop

Teşekkürler: 788
137 Mesajı 535 Teşekkür Aldı

Ege488 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

cahit04 arkadaşım bizim forum çok büyük bir camia adın çıkmasın, iş yapamassın, adam gibi mal satacaksan kapı açık yok ben üçkağıtçılık yapacam dersen burada sana yer yok.bir an önce aklını başına devşir.

İmza

Kalbi kırmaya tek bir söz yeter; ama kırılan kalbi tamir etmeye ne bir özür, ne de bir ömür yeter.

Ege488 Kullanıcısına;
Bu Mesajı için
Teşekkür Eden 8 Üye:
ahmetusta61 (19-01-2012), Alper (18-01-2012), hedef (21-01-2012), Hilaltv1970 (19-01-2012), KONAK85 (18-01-2012), M.E.N.S (19-01-2012), Mehmet ali (19-01-2012), tufan18 (19-01-2012)
1 Mesajı 1 Teşekkür Aldı

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler
Stil